Jadłospis

(13.01-17.01.20)

PONIEDZIAŁEK

I Śniadanie Mleko, płatki kukurydziane/N/, sezam, pieczywo mieszane/G/z masłem /N/wędliną drobiową, sałatą zieloną , herbata malinowa, d- mleko ryżowe
II Śniadanie Kapusta kiszona
Obiad Zupa grochowa z ziemniakami* /Se/, makaron z serem, rodzynkami i cynamonem /G,N/,
woda z cytryną, d- makaron z wieprzowiną
Podwieczorek Kisiel z jabłkiem, wafle tortowe/G/

WTOREK

I Śniadanie Pieczywo mieszane /G/ z serkiem topionym/N/, winerka cielęca, rzodkiewka, kakao/N/, d-
mleko ryżowe, powidło śliwkowe
II Śniadanie Babeczki kruche z serkiem waniliowym, D- z kaszką bezmleczną
Obiad Krupnik z kaszy jęczmiennej */Se, G/,pyzy z mięsem/ G,J/, ogórek kiszony, kompot
wieloowocowy
Podwieczorek Koktajl mleczny z bananem/N/, biszkopty/G/, d- banan, mleko ryżowe

ŚRODA

I Śniadanie  Płatki jaglane na mleku/N/z morelami, pieczywo mieszane/G/z masłem/N/,szynka
wieprzowa, pomidor i szczypiorek, herbata rumiankowa, d- mleko ryżowe
II Śniadanie  Cukinia
Obiad  Zupa neapolitańska z makaronem*/Se,G,N/, mięso drobiowe pieczone/G,Se/, ryż,
surówka z marchewki i jabłka, woda z cytryną
Podwieczorek Chałka z powidłem śliwkowym, herbata miętowa

CZWARTEK

I Śniadanie Pieczywo mieszane /G/, z masłem/N/,pasztet pieczony, cebulka czerwona , kawa zbożowa
z mlekiem /G,N/, d- mleko ryżowe
II Śniadanie Kolorowa papryka
Obiad Barszcz ukraiński*/Se/, racuchy z jabłkiem/N,G,J/, kompot śliwkowy
Podwieczorek Sok z marchewki, ciasteczka owsiane/G,S,O/

PIĄTEK

I Śniadanie Pieczywo mieszane/G/z masłem/N/,pasta z jajeczna z koperkiem/J,N/, pomidor, kawa Inka
z mlekiem /N/, d- wędlina, mleko ryżowe
II Śniadanie Gruszka pieczona z cynamonem
Obiad Bulion z kaszą manną */G,Se/, kotlet mielony rybny/R,J,G/, warzywa gotowane, ziemniaki, woda z cytryną, d-kotlet mięsny mielony
Podwieczorek
Budyń mleczny z musem malinowym/N/, herbatniki/G/, d- kisiel, maliny, mleko ryżowe

(20.01.20-24.01.2020)

PONIEDZIAŁEK

I Śniadanie Kaszka ryżowa na mleku/N/z bananem, pieczywo mieszane/G/ z masłem/N/, szynka drobiowa, sałata zielona, herbata rumiankowa, d- mleko ryżowe
II Śniadanie  Papryka
Obiad  Zupa szpinakowa z ziemniakami*/Se,N/, pulpet mięsny w sosie pomidorowym /J,G,N/ , kasza gryczana, kalafior gotowany, woda z cytryną
Podwieczorek  Kisiel z malinami, biszkopty/G/

WTOREK

I Śniadanie Pieczywo mieszane/G/ z masłem/N/, pasta z sera żółtego i szczypiorku, rzodkiewka, herbata koperkowa/G,N/, d- wędlina, mleko ryżowe
II Śniadanie Babeczki z serkiem waniliowym
Obiad Zupa grysikowa**/G,Se/,gulasz wieprzowy/G/,ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka, kompot wieloowocowy
Podwieczorek Jogurt naturalny z miodem ,cynamonem i
rodzynkami/N/,herbatniki/G/, d- kaszka bezmleczna, mleko ryżowe

ŚRODA

I Śniadanie Pieczywo mieszane/G/ z masłem/N/, winerka
cielęca,pasta warzywna /Se/, kakao z mlekiem/N/, d- wędlina, mleko ryżowe
II Śniadanie Ogórek kiszony
Obiad Zupa jarzynowa z ziemniakami */Se/, zapiekany ryż z jabłkiem,woda z cytryną
Podwieczorek Chałka z masłem i powidłem śliwkowym, mleko
waniliowe/N/, d- mleko ryżowe

CZWARTEK

I Śniadanie Płatki gryczane na mleku z morelami /N/,
pieczywo mieszane/G/ z masłem/N/,
pasztet pieczony /J,G/, cebulka czerwona, herbata miętowa, d- mleko ryżowe, wędlina
II Śniadanie Ogórek zielony
Obiad Zupa pomidorowa z makaronem*/Se,G/, filecik z kurczaka w sezamie/J,G,S/ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot jabłkowy
Podwieczorek Koktajl mleczny z bananem/N/, chrupki
kukurydziane, d- banan, mleko ryżowe

PIĄTEK

I Śniadanie Pieczywo mieszane/G/ z masłem/N/, pasta z jajek i koperku /J,N/, pomidor, kawa zbożowa z mlekiem/G,N/, d-wędlina, mleko ryżowe
II Śniadanie Cukinia
Obiad Zupa szczawiowa z ryżem*/Se,N/, kotlet mielony rybny/J,G,R/, ziemniaki, buraczki zasmażane/G,N/, woda z cytryną
Podwieczorek Budyń mleczny z rodzynkami/N/, ciasteczka
zbożowe/G,O/, d- kaszka bezmleczna z rodzynkami, flipsy.


Legenda: J- jaja kurze, G- gluten, Go- gorczyca, N- nabiał, O- orzechy, Se- seler, R- ryba, S-sezam
*Zupy gotowane na wywarze jarskim
** Bulion gotowany na wywarze mięsno warzywnym